Stemple do jaj

prosto – szybko – bezpiecznie

Stempel do jaj od modico: jak znakować jajka?

Ręczne stemplowanie jaj – proste, szybkie i bezpieczne

Zalety stempli do jaj eggID

 • wydajność do 7 000 jaj na godzinę
 • wbudowany zasobnik tuszu
 • około 20 000 jaj bez uzupełniania tuszu
 • łatwe uzupełnianie tuszu
 • certyfikowany tusz do stempli w kolorze czerwonym, zielonym oraz czarnym
 • certyfikowany tusz bezpieczny dla żywności
 • doskonały odcisk bez dotykania jaja
 • żywotność stempla do 300 000 odbić
 • atrakcyjna cena bez dodatkowych kosztów
 • czysto, łatwo i bezpiecznie
 • wielokrotnie tańszy od drukarki

Stemple do jaj eggID firmy modico® są rewelacyjną alternatywą dla automatycznego znakowania jaj za pomocą drukarek atramentowych lub automatów stemplujących. Dzięki prędkości do 7 000 jaj na stempel na osobę można bez problemu stemplować również większe ilości jaj.

W przeciwieństwie do drukarek atramentowych czy pieczątek automatycznych, stemple do jaj eggID nie wymagają konserwacji. Trwałość stempla do 300 000 odcisków sprawia, że znakowanie jaj staje się bezkonkurencyjne.

Nawet w nagłych przypadkach, gdy zepsuł się automat stemplujący lub drukarka atramentowa i czekasz na serwis, możesz skutecznie wykonać dzienną produkcję znakowania jaj za pomocą naszych stempli do jaj eggID.

Prezentacja

Zobacz jak szybko można oznaczyć jaja za pomocą stempla eggID

eierstempel-sicheres-stempeln

Bezpieczne stemplowanie

Z elastyczną płytką tekstową

Stempel do jaj eggID posiada elastyczną płytkę tekstową, która z łatwością dopasowuje się do każdej powierzchni. Nie musisz brać jaja do ręki ani wyjmować z opakowania, co zdecydowanie ogranicza przenoszenie zarazków i zapobiega uszkodzeniu jaj. Wystarczy krótkie dotknięcie jaja stemplem – bez starannego rozwijania i długiego ustawiania. Koniec z potłuczonymi jajkami podczas znakowania.

eierstempel-schnelles-stempeln

Szybkie stemplowanie

Ze zintegrowaną poduszką do tuszu

Tusz jest zintegrowany ze stemplem jajka eggID. Nie potrzebujesz osobnej poduszki do tuszu. To nie tylko oszczędność pieniędzy ale i czasu. Możesz po prostu odciskać stempel na jednym jajku po drugim i bez problemu stemplować ponad 7 000 jaj na godzinę. Wstępne napełnienie stempla wystarcza na około 20 000 odcisków. Po tym czasie można bardzo łatwo i szybko ponownie napełnić stempel i wykonać kolejne 10 000 odcisków na jednym napełnieniu.

eierstempel-sauberes-stempeln

Czyste stemplowanie

Z doskonałą jakością odcisków

Tusz do stemplowania jaj eggID jest szybkoschnący, odporny na rozmazywanie, bezpieczny dla żywności i odporny na wysoką temperaturę (gotowanie). Płytka do stemplowania posiada bardzo wysoką rozdzielczość – odbicia są bardzo wyraźne. Zintegrowany tusz oznacza, że nie jest potrzebna osobna podkładka pod tusz. Koniec z palcami zabrudzonymi tuszem!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stempli do jaj

Zamów online stempel do jaj

Z jakim motywem chcielibyście stempel?

Doświadczenie z eggID

Stempel do jaj z firmy modico®

Stempel do jaj od modico

Łatwe znakowanie jaj

Szybko i bezpiecznie – za pomocą stempla do jaj firmy modico®.

Znakowanie jaj kodem producenta

Stempel do jaj eggID jest idealny do ręcznego znakowania jaj kodem producenta fermy niosek. Składając zamówienie wystarczy wpisać kod producenta, wybrać kolor tuszu oraz układ kodu. Gotowy stempel zostanie wysłany do Ciebie w ciągu kilku dni.

Znakowanie jaj wylęgowych

Stempel eggID firmy modico to idealne rozwiązania do znakowania jaj wylęgowych. W przypadku mniejszych wylęgarni do znakowania jaj odpowiednią rasą, w przypadku większych wylęgarni do znakowania odpowiednim numerem identyfikacyjnym. Możesz po prostu zamówić stempel z kodem lub indywidualny wzór nadruku.

Hotele i gospodarstwa domowe

Chcesz życzyć swoim gościom miłego poranka lub poinformować ich kiedy zostały ugotowane jajka na śniadanie? Wystarczy zamówić stempel do jaj z indywidualnym nadrukiem. Twoi goście będą zachwyceni. Stemple nadają się także do ozdabiania jaj np. na Wielkanoc. Tusze są bezpieczne w kontakcie z żywnością.